ГОЛОВНА

Лінійка - реквієм 

"Пам'яті героїв небесної сотні"        

 Сьогодні ми зібрались аби вшанувати пам’ять Небесної сотні, пам'ять загиблих під час Революції гідності, як національно-патріотичних протестних акцій, передусім проти корупції, соціальної нерівності та свавілляМи з болем в серці згадуємо події річної давнини...Саме тоді утворилась Сотня наших захисників на Небесах, небесну сотню Господи прийми







Керує світом не той, хто володіє інформацією, а той, хто вміє правильно нею скористатися.



Відбувся семінар - практикум на тему: 

«Види підприємств»

Мета заходу: учні розпізнають види підприємств за формами власності, розміром, організаційно-правовою формою; спостерігають і характеризують особливості функціонування різних видів підприємств,аналізують і роблять висновки про переваги та недоліки різних видів підприємств.

 Продовжуємо вивчати Закон України "Про підприємництво"


Учасники семінару отримали практичне завдання опрацювавши Закон України "Про підприємництво" з'ясувати, які є види підприємств за формами власності, розміром та організаційно-правовою формою

  Учні характеризують особливості функціонування різних видів підприємств на прикладі нашого міста, аналізують і роблять висновки про переваги та недоліки різних видів підприємницької діяльності. 
Члени семінару дізналися, що не допускається до заняття підприємницькою діяльністю таких категорій громадян
військовослужбовців, службових осіб органів прокуратури, суду, державної безпеки, внутрішніх справ, державного нотаріату, а також органів державної влади і управління, які покликані здійснювати контроль за діяльністю підприємств.

  
 І під кінець ми розглянули  рейтинг 100 найзаможніших українців!РОБИМО ВИСНОВКИ! ДУМАЙТЕ НАД СВОЄЮ СФЕРОЮ ІНТЕРЕСІВ...








А ми не можемо стояти осторонь найважливіших проблем нашого суспільства, тому приєднуємося до  
Акціїї "16 днів проти насильства"

   Для того, щоб досягти успіху в житті, не марнувати сили на конфлікти, які провокують насилля, до­цільно сформувати в собі толерантність, терпимість, стриманість, взаєморозуміння і взаємоповагу  - риси ха­рактеру успішної, прогресивної, всесторонньо розвинутої особистості.
Толерантність, врівноваженність, розсудливість людини, відсутність насилля — найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колек­тиві та суспільстві.

А ми знову зустрічаємо гостей...
 Цього разу до нас завітали працівники податкової служби.
 Інспектор податкової служби Момоток Олена Олександрівна розширила наші уявлення  про державу і її функції, ознайомила із законами і правилами оподаткування, розкрила суть і роль податків у економічному житті України. 
Практика показує, наголосила інспектор,  що виховувати податкову правосвідомість населення необхідно вже у школі шляхом багаторічного, поступового формування податкової грамотності.

 Ми погоджуємося, оскільки податки є найбільш вагомим бюджетоутворюючим джерелом, саме сумлінні платники податків з високим рівнем податкової культури спроможні забезпечити формування дохідної частини бюджету, що є запорукою ефективного розвитку держави, а формування в учнів знань основ податкової грамотності і виховання у них розуміння необхідності сплати податків для сталого розвитку суспільства в цілому це - актуальна і нагальна потреба сьогодення нашої держави.

Плідно попрацювавши сьогодні, ми через практичну діяльність, сформували певні економічні компетентності, а саме:
• засвоїли права і обов’язки платника податків;
• зрозуміли можливості захисту прав платників податків;
• дізналися про структуру податкових органів та вимог до їх кадрового                 складу;
• вивчили найбільш важливі податки

   Безперечно, що це заняття сприяло розвитку і формуванню вмінь  та навичок, необхідних для будь-якої працюючої людини, будь вона найманим працівником або підприємцем. Громадянин, що володіє основами податкового законодавства, завжди буде практично невразливий.


Тренінг - гра
"Вчимося складати бізнес-план"
   Планування економічної діяльності, створення бізнес-плану, планування маркетингової та рекламної діяльності, аналіз коштів на фірмі і ведення власного підприємства  - це спосіб підготовки учнів довиконання ролі підприємця.  Чим ми зараз і займемось...
Проект бізнес-плану має такі елементи:
  •  резюме, 
  •  характеристику компанії, 
  •  аналіз ринку,
  •  маркетингова стратегію,
  •  профіль виробництва, 
  •  управління,
  •  фінансовий план.
  •  учні отримують теоретичні знання у сфері почергових елементів складання бізнес-плану та можливості застосування теорії на практиці у своєму місті  (ми відвідували підприємства, складаємо свої проекти бізнес -планів). 

опрацьовують проект бізнес-плану для нового підприємства (малого або середнього бізнесу). 
 Ми з'ясували , що бізнес -план це форма документа, котра окреслює стратегію підприємства на визначений час, путівник його стратегічної  і тактичної діяльності та водночасвизначення слабких і сильних сторін економічної діяльності.
 Бізнес-план містить цілі, способи, методи та засоби досягнення цілей. 
Цей тренінг  - гра навчив учасників клубу професійним підходам, мисленню стосовно планування свого бізнесу у майбутньому, обмеження невпевненості щодо ставлення до можливих випадків у майбутньому та визначення імовірних помилок, що зменшуватиме ризики прийняття помилкових рішень. Така діяльність створить в подальшому можливість багатостороннього вирішення різних аспектів діяльності та удосконалення стратегії ведення власного бізнесу.



Практична вправа «Кіт у мішку»
-                      Я пропоную вам купити в мене товар (упаковка без ознак)
-         Тоді , я прорекламую цей товар, розповім про його призначення, властивості, ціну яка вас влаштує.
-         Чому ви змінили свою думку?
А купувати "кота в мішку ніхто не схотів"
   Мозковий штурм. З яких ще джерел споживач може отримати інформацію про товар?
-          Вірно, найдоступнішим джерелом інформації про товар є сам товар, тобто його упаковка та етикетка.
  Нормативними документами визначено обовязкову кількість інформації на упаковці чи етикетці.

Практичну вправу «Про що розкаже етикетка»
     Слайд «Етикетка повинна містити»
       назву товару;
       ціну;
       виробник;
       адреса виробника;
       склад;
       розмір (одяг);
       строк придатності (вжити до);
       термін придатності (продовольчі товари);
       застережлива інформація;
       інформація щодо догляду за                                                                    товаром;
                                                    •       умови зберігання.
   Споживач ігноруючи, цю інформацію прикриває недобросовісного виробника, продавця, до свідомого порушення його прав. Але мало знати, яку інформацію повинна містити етикетка (упаковка) треба постійно перевіряти її, адже це є підтвердження якості і безпечності товару .
  Вправа на увагу «Знайди неякісний чи підроблений товар»
-         Якби кожен споживач завжди чи у більшості випадків був обачним і відстоював свої права, це б значно покращило якість товару, рівень обслуговування і наше життя в цілому.   
погралися і навчилися відрізняти фальсифікований товар

1 коментар: